Polecamy...

Hurom – od pomysłu po współczesność

2 marca 2016

Marka Hurom cały czas pozostaje w naszym kraju znana bardziej ze słyszenia niż z praktycznego wykorzystywania jej produktów.

Związane jest to z faktem, że ta globalna obecnie marka specjalizuje się w produkcji urządzeń najwyższej klasy, z których funkcjonalności dopiero teraz zdajemy sobie w pełni sprawę, a do tego moda na zdrowe żywienie przyszła do nas z pewnym opóźnieniem. Wyjątkowo cenione na świecie wyciskarki Hurom są dla nas wciąż nowością, ale prawda jest taka, że ich historia jest długa i bogata. Hurom na kartach historii Na początku trzeba sprostować pewne nieporozumienie.

Sama marka Hurom nie jest bynajmniej stara. Powstała dopiero w 2009 roku dla zgromadzenia pod jednym szyldem wszystkich sokowirówek oraz wyciskarek oferowanych przez Dong Ah Industry, koreańskiego producenta sprzętu AGD, który swoje pierwsze kroki na rynku stawiał już w 1974 roku. Firma ta stawiała sobie misję dostarczania do domów obywateli urządzeń, które miałyby ułatwiać ich Zycie i przez bardzo wysoką wydajność przyspieszać wszystkie czynności. Hurom powstała w momencie, gdy na rynek trafiła wyjątkowo innowacyjna jak na tamte czasy wyciskarka jednoślimakowa o budowie horyzontalnej. Z miejsca zdobyła wielkie uznanie i została koniem pociągowym całej marki. Do tego czasu urządzenia firmy sprzedawane były pod różnymi markami, głównie Omega oraz Oscar Oczywiście nie był to jedyny przebłysk firmy na światowych rynkach.

dynamiczny rozwój marki Hurom Fundusze uzyskane dzięki pierwszemu wielkiemu sukcesowi zostały wykorzystane na produkcję LSTS-J0606, która nosi zaszczytne miano pierwszej wertykalnej wyciskarki do soku, jaką kiedykolwiek skonstruowano. Było to urządzenie idealnie wpisane w misję firmy, ponieważ ograniczało do minimum ilość pracy człowieka przy produkcji soku. Marka Hurom nieustannie się rozwija i można to obecnie uznawać za jej największy atut. Nie odbywa się to naturalnie bez echa. W wielu branżowych rankingach i podczas targów sprzętu urządzenia Hurom wypadają na tyle dobrze, by zdobywać wyróżnienia, w tym nawet Złotą Nagrodę na międzynarodowych Targach Pittsburghu w Stanach Zjednoczonych, w pewnym sensie najważniejszą nagrodę na świecie w tej kategorii.

Autor

Robert Bałoń

Dermatolog, trener personalny.

To może Cię zainteresować