Polecamy...

Dlaczego warto wybrać wyciskarkę Hurom?

22 lutego 2016

Soki z warzyw i owoców to najbardziej optymalna forma ich podania dla naszego organizmu. W ten sposób łatwo i szybko zostają przyswojone wszystkie witaminy i minerały jakie są zawarte w produktach użytych do produkcji soku.

Wyciskarka Hurom jest tak skonstruowana, aby wydobyć ukryte w owocach i warzywach najcenniejsze składniki które poprawiają nasze funkcjonowanie i wygląd, a także zapobiegają wielu chorobom cywilizacyjnym na które cierpi coraz więcej osób. Każdy kto dba o zbilansowaną i zdrową dietę, wie że wciągu dnia musi włączyć kilka porcji warzyw i owoców do jadłospisu. Te dary natury to prawdziwa eksplozja cennych składników odżywczych, które wpływają na działanie układu nerwowego, odpornościowego, krwionośnego oraz immunologicznego. W warzywach i owocach jest ukryte nasze zdrowie, a najlepszym sposobem jego podania są świeżo wyciśnięte soki.

Przez picie soków dostarczymy sobie również sporą dawkę błonnika, kolejnego cennego składnika, który jest wytwarzany w roślinach. Błonnik ma dobroczynny wpływ na obniżenie cholesterolu we krwi, dzięki niemu układ pokarmowy działa prawidłowo, a do tego zimniejsza ryzyko występowania chorób serca. W warzywach i owocach są także zawarte naturalne enzymy, dostarczające energii oraz wspomagające metabolizm zachodzący w komórkach. W całym procesie trawienia dochodzi jednak do szeregu czynności, które nie do końca pozwalają na wydobycie i przyswojenie wszystkich składników odżywczych. Tutaj okazuje się, że owoce i warzywa przetworzone w formie soku są najlepsza alternatywą dla naszego zdrowia.

wyciskarka Hurom W trakcie picia soku przyswajamy sobie aż 65% składników użytych produktów, natomiast w trakcie ich jedzenia na surowo w naturalnej postaci, korzystamy zaledwie z 17%. Różnica tkwi także podczas trawienia, ponieważ trawienie soków trwa około 10 – 15 minut, a trawienie w formie surowej około 3 do 5 godzin, zatem zdecydowanie powinniśmy wprowadzić soki do naszej codziennej diety. Wyciskarka Hurom jest jednym z najlepszych urządzeń na rynku, które pozwala na zgniatanie i wyciskanie owoców w tak delikatny sposób, aby nie stracić walorów smakowych, aromatycznych, i co najważniejsze zachować jak najwięcej składników odżywczych. Soki przygotowane w wyciskarce Hurom nie ulegają także rozwarstwieniu,utlenieniu, nie mają dużej piany, a konsystencja soku jest klarowna i gęsta. Wyciskarka pracuje na wolnych obrotach, więc silnik się nie nagrzewa, a tym samym nie nagrzewa się też sok. Dzięki niskiej temperaturze w pełni zachowujemy całą witaminę C, bata-karoten oraz folacynę.

Autor

Ewa Wojtuń

Lekarz medycyny naturalnej.

To może Cię zainteresować