Polecamy...

Charakterystyka wyciskarek firmy Hurom

4 marca 2016

Koreańska marka Hurom to producent doskonałych wyciskarek, które sprawdzają się bez względu na to, czy zastanawiamy się nad przygotowaniem soku z warzyw, czy też z owoców. Jednym z jej największych atutów jest konstrukcja, która z pewnością zasługuje na to, aby określić ją mianem wyjątkowej. Każda wyciskarka do owoców jest wyposażona w śrubę, która charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Jest to zasługa oryginalnego tworzywa, które sprawia, że rozgniatanie owoców i warzyw odbywa się powoli, charakteryzuje się jednak skutecznością. Wyciskarka z tworzywa ultem jest rozwiązaniem, które ma te przewagę nad metalem, że może ochronić enzymy wartościowe z punktu widzenia naszego organizmu zawarte w owocach oraz warzywach. Nie bez znaczenia jest i to, że została ona wyposażona w siateczki, dla których charakterystyczne są różne rozmiary oczek.

Pozwalają one na uzyskanie soku różnej gęstości i o różnej zawartości miąższu owocowego. Hurom wykorzystuje również silniki kondensatorowe osiągające niskie prędkości, szybko można jednak przekonać się o tym, że jest to zaleta, a nie zastrzeżenie do koreańskiego producenta. To właśnie dzięki temu wyciskarka jest rozwiązaniem nie tylko skutecznym, ale bardzo cichym. Hurom to zresztą propozycja stworzona z myślą o tej grupie odbiorców, która jest znana ze szczególnie dużych wymagań, a tym samym dokonuje starań mających na celu spożywanie produktów nie tylko najzdrowszych, ale i w najmniejszym stopniu przetworzonych.

cechy charakterystyczne dla marki Hurom Wałki ślimakowe wyciskarki Hurom obracają się powoli, a tym samym proces tarcia nie przyczynia się do emisji ciepła. W rezultacie można liczyć na wyciśnięcie w pełni naturalnego soku, który zawiera wiele wartościowych składników odżywczych. Sam wałek ślimakowy również jest wykonany z ultemu, jest więc przyjazny środowisku naturalnemu i charakteryzuje się wytrzymałością. Jeśli więc decydujemy się na zakup wyciskarki tej koreańskiej firmy, możemy mieć pewność, że okaże się ona inwestycją na lata. Obecnie możemy wybierać pośród wielu modeli urządzeń, zawsze możemy jednak liczyć na obecność mechanizmu wolnoobrotowego, mocnej konstrukcji i nowoczesnego designu. Na szczególną uwagę zasługują w tym kontekście wyciskarki premium będące reprezentantkami serii 2G. Różnice pomiędzy kolejnymi modelami nie są zresztą znaczące i bardzo często na uwagę zasługuje przede wszystkim mniej lub bardziej oryginalna obudowa. Nowe sprzęty są jednak również bardziej wydajne.

Autor

Dagmara Tomczyk

Sokoterapeuta, dietetyk, żywieniolog.

To może Cię zainteresować